Cestování

Majáles 2006 10.05.06 odkaz 
Tady je pár fotek z Mariánského údolí. Ta první kapela je Mňága a Žďorp a na dalších fotkách je Kryštof a jejich frontman Krajčo. 
 
Zoo Jihlava 23.04.06 odkaz 
Zoo v Jihlavě je jedna z nejhezčích v ČR. Je hned v centru města, můžete se tedy projít po pěkném náměstí. 
..
Přírodní park Bobrava 20.04.06 odkaz 
Tak jsem se byl trošku projet na téměř nové cyklostezce na Jihu Brna (Nový Lískovec - Ostopovice - Střelice - Radostice - Želešice - Modřice - Hala Rondo - Nový Lískovec). Moc pěkné ... fialky krásně voněly.
 
Květná zahrada v Kroměříži 20. 06.05 odkaz 
Rybičky jsou vystaveny na ulici Radnická, hned vedle Staré Radnice. Zahrada je zapsána  v seznamu světových kulturních a přírodních památek UNESCO.
...
Výstava rybiček 17. 09.05 odkaz 
Rybičky jsou vystaveny na ulici Radnická, hned vedle Staré Radnice. Zahrada je zapsána  v seznamu světových kulturních a přírodních památek UNESCO.
...
Rock For People 07.07.05 odkaz                                                                                
Sekci "cestování" jsem obohatil o fotografie z hudebního festivalu Rock For People, který se konal od 3.7 do  6.7.05 v Českém Brodě. Vystoupilo kolem sta intepretů. Z těch známějších (Anna K, Aneta Langerová, Divokej Bill, Gaia Mesiah, Garbage, Horkýže slíže, Chinaski, Iné kafe, Kollerband, Kryštof, Meky Žbirka, Mňága a Žďorp, Tři sestry, Vladimír Mišík, Znouzecnost ...  Něco málo jsem nafotil. Bohužel je hodně fotek rozmazaných díky špatnýmu světlu. Pod každou fotkou kapely je dole v levém rohu popisek s jejím názvem.
...
Kolem Prýglu na kolech 19.06.05 odkaz
Kolem Brněnské přehrady se dá dneska super frčet na kolech. Co tam postavili pod hradem Veveří ten most. Po cestě je to samý občerstvovadlo, takže odpadají jakékoliv problémy s namáhavou jízdou v náročném terénu :) Trasa vedla z Přístaviště přes hráz. Přejeli jsme přes most a zpátky do přístaviště. Po cestě jsme navštívili tři hospůdky. 
...
Ignis Brunensis 30.05.05 odkaz 
Tak jsem se byl mrknout alespoň na jeden ohňostroj. Celou dobu pršelo a pořád se to stupňovalo až do lijáku. Ale i tak to bylo super. Datum a čas ohňostroje: pondělí 30. 5. 2005 / 22:30 lokalita: Brno – Brněnská přehrada realizátor: PYRO 2000 Dalton-Huddersfield (Velká Británie) název: NOC MEZI HVĚZDAMI design: Graham Wilkinson
.....
Prýgl na konci dubna 29.04.05 odkaz 
Všecko se nám krásně zelená ... Byli jste už na procházce?? K fotkám no comment, jenom k té jedné s tím bordelem, to je fakt síla co lidi hodí do vody.
...
Koniklece na Kamenném vrchu/Brno Nový Lískovec 06.4.05 odkaz
Už jste se byli podívat na koniklece na Kamenném vrchu? Máte poslední možnost! Louky na Kameňáku se vyznačují masivním výskytem Koniklece velkokvětého (Pulsatilla grandis), v míře mnohem menší je zde zastoupena i populace později vykvétajícího koniklece lučního (Pulsatilla pratensis), jehož zdejší existence je již v rámci Brněnska bohužel jen raritní. Jedná se patrně o poslední lokalitu s jeho výskytem v této oblasti.
...
Praha - (centrum a Zoo) 25.3.05 odkaz1 odkaz2
Kdo tvrdí, že je nádherná, má pravdu. Znáte hezčí střed města? Nebylo ideální počasí (opar), ale pár foteček jsem udělal. Ráno jsem navštívil Zoo, která je asi nejlepší ze všech ve kterých jsem byl - a nebylo jich málo :) Odpoledne jsem se vydal do města. Z Malé strany jsem šel po zámeckých schodech na Pražský hrad, od tam jsem po Královské cestě až k Prašné bráně a na Václavák. Takže jsou tu fotky starých zámeckých schodů, hradu, Karlova mostu, Staromáku, Václaváku ...
...
ZOO Lešná u Zlína 11.03.05 odkaz
Jel jsem se podívat do Zoo Lešná, která je kousek severně od Zlína. Zoo je super a určitě patří mezi ty lepší na Moravě, jako např. Zoo V Olomouci nebo v Jihlavě. Zoo Lešná se rozkládá na velkém území (viz. foto mapy), takže projít všechno je tůra na celý den. Na fotkách jsou pavilony pro slony, žirafy, lachtany, tučňáci Humboltovi, zámek Lešná ... a pár zvířat.  Jinak v zimě to má taky své kouzlo :) a nikde není ani noha takže je na všechno klid :)